ZAŽIJTE DEN
STARDANCE

Máte chuť a odvahu zažít jeden den
pilného tréninku hvězd ze slavné
souteže StarDance? Vyzkoušejte si
na vlastní kůži, co stojí za jejich
krásnými výkony. na památku
dostanete dvd s videozáznamem.

REFERENCE STARDANCE

vouchery přes e-shop

Vouchery již nebudete muset kupovat přes nás. Nově jsme připravili platformu, přes kterou si můžete vše kupovat smostatně. Využijte odkazu zde.

Praha, prosinec 2019

Michaela srbová

Účastnila jsem se Dne Stardance a mohu jedině doporučit! Užila jsem si perfektní den a snad jsem si i něco odnesla:-) Nervozita ze mě opadla hned po příchodu díky přátelskému přístupu lektorů a příjemné atmosféře. Obrovský dík patří mému tanečníkovi Matějovi, díky kterému jsem si nejen krásně zatančila, ale i si užila zábavu. Domluvili jsme se na 3 tancích, u kterých jsme probrali techniku a naučili se sestavu. Určitě jsem netančila naposledy, ráda se k Vám opět vrátím. Děkuji!

Praha, září 2019

diana keltnerova

Byla jsem ve Vaší škole podruhé a opět musím ocenit profesionalitu, energii a trpělivý přístup lektora. Opravdu děkuji za mnoho rad ohledně techniky tancování, přestože tančím jen pro radost, jsem za každou informaci vděčná. Tanec přináší pozitivní energii do života a kdo jednou euforii z tance zažil, nemůže bez ní být. Díky Vašim kurzům si mnozí z nás plní své dětské sny. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho životní pohody.

Praha, duben 2018

Lenka capouŠková

Ke svým narozeninám jsem obdržela od dcery poukaz "jeden den star dance". Na den "D" jsem jela s obavami, co mě vlastně čeká a kdo bude mým tanečníkem. Přivítal mě sympatický, milý, mladý muž Pavel Strnad.Po pár tanečních krocích ze mě nervozita odpadla a náramně jsem si to díky Pavlovi užívala. Ještě jednou Pavlovi moc děkuji za jeho toleranci k mému výkonu a těším se na další narozeninový dárek ve formě tanečního poukazu :D.

Praha, říjen 2017

Dana Svatošová

Dárek ve formě neznámého zážitku,který jsem si přála,protože jsem obdivovala účastníky ve Stardance, byl přede mnou.
Měla jsem zvláštní pocity očekávání i obav,jak bude tento den probíhat.
Těšila jsem se a toužila naplno využít čas,určený jen pro sebe!
Pro nacvičení jsem si vybrala tance-tango a sambu.
S tangem jsem se v praxi skoro nesetkala a sambu mám ráda,ale nikdy jsem ji netančila v páru.
Snažila jsem se pochytit všechny dobře míněné rady od profesionála, který pro mě vymyslel dvě taneční sestavy,
které jsme i secvičili. Byla jsem potěšena, že se mě věnoval taneční mistr a pak i spokojená, že se sestavy vydařily a já jsem je zvládla. Děkuji Vítkovi Rázkovi za přátelskou atmosféru v sále, za povzbuzení i trpělivost naučit mě něco nového!

Praha, březem 2017

Jana Libušová

Mám ráda společenský tanec. Můj manžel ale netančí a postupem času se s každým dalším ženatým kamarádem snížila možnost přilákat k tanci někoho tance schopného a ochotného.
Odmítla jsem se smířit s vnucující se představou, že už si do konce života pořádně nezatančím (a že se to tedy ani nikdy pořádně nenaučím) a udělala jsem si radost jednorázovým dárkem v podobě šestihodinové lekce tance s profesionálním tanečníkem Vítězslavem Rázkem. Po tomto zážitku mi bylo jasné, že nemohu jen tak skončit. Konečně někdo, kdo mi řekne (a třeba i naučí), jak se k tanci správně postavit, jak správně vykročit a projít sálem a co víc, jak vědomě reagovat na vedení partnera, protože samotná intuice nestačí. Tancování separé bez vedení, třeba s tyčí nebo i bez ní, s rozfázováním jednotlivých tanečních prvků sice ze začátku způsobuje, že mám pocit, že se ocitám v naprosto nepřirozených a nemožných polohách, činím nesmyslné kroky (které pochopím až ve spojení s partnerem) a k tomu ke všemu zapomínám dýchat. Když se to však podaří poskládat správně, pohyb se stává snazší a plynulejší a já začínám být pro partnera partnerkou a ne zátěží.
Co dodat? Mám se co učit a díky ochotě Vítka povznést nás neškolené, je mi to umožněno. Užívám si přitom nejen tanec, ale i legraci, která se dostaví docela přirozeně vždy, když se snažím o něco zdánlivě neuchopitelného. Díky Vítku.

Jana Libušová, Praha, říjen 2015

Eliška nováková


"Jako úplný začátečník jsem si chtěla vyzkoušet Den se Star Dance a zjistit jak probíhá intenzivní výuka s profesionálním tanečníkem - lektorem.
S Vítkem jsme se domluvili, že místo nácviku dvou tanců - choreografií se raději zaměříme na správné provedení základních kroků a několika figur v jednotlivých tancích - nakonec jsme jich za celý den stihli neuvěřitelných 7 (waltz, valčík, quickstep, tango, jive, cha-chu a rumbu). Atmosféra je skvělá - celé taneční studio máte více-méně pro sebe, takže se nemusí stydět ani úplné poleno. Hodně jsme se smáli (i když věřím, že lektor v duchu mnohokrát brečel při mých zoufalých pokusech o udržení rovnováhy na špičkách), opravdu hodně jsem se naučila a rozhodně píšu Ježíškovi o další den s Kristýnou a Vítkem."

Eliška Nováková, Praha, březen 2014

Lenka Studenovská

"Stát se na jeden den star dance je rozhodně skvělý zážitek. Určitě vřele doporučuji každému, kdo má chuť naučit se nový tanec nebo si jen pořádně zatancovat s profesionálním tanečníkem. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi prošla pouze základními tanečními, jsem měla trochu strach. Ale příjemně mě překvapil velice přátelský přístup, uvolněná atmosféra a trpělivost, se kterou se mi lektor znovu a znovu snažil všechno vysvětlit. Rozhodně není třeba obávat se výsměchu, když se něco nedaří. Pro mě to byl příjemně strávený den, kdy jsem se dost nasmála a snad i něco nového naučila. Tančit 6 hodin je přece jen docela náročné, nohy večer pěkně bolely, ale každopádně to stálo za to."

Lenka Studenovská, Praha, červen 2013

Večer ve stylu Star Dance

"Děkujeme za skvělou spolupráci při organizaci naše vánočního firemního večírku v prosinci 2012. Skvěle jsme se bavili a pro většinu z nás to byl skvělý zážitek. Spoustu kolegů si z celého večera odnesla nejen dobrou náladu, ale zároveň i někteří otevřeli Pandořinu skříňku, ve které nalezli i svojí vášeň a talent k tanci.

Děkujeme a do budoucna počítáme s další spoluprací, při případných přípravách společenského večera pro naše klienty."

Aneta Rodingerová, Senior Event Manager firmy Concept One, a.s., prosinec 2012

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny